Chata Natalie

Przejdź do treści
Oferujemy noclegi w nowym drewnianym domku 400 m od dolnej stacji ośrodka narciarskiego Ski Kubínska hola. Ośrodek znajduje się pośród przepięknej przyrody orawskiej i tylko 10 km od centrum miasta Dolny Kubin. Jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku i relaksu od męczącego  i hałaśliwego świata. Oferuje wyjątkową górską atmosferę orawskiej przyrody i piękny widok na najwyższy szczyt Choczańskich Wierchów -  Wielki Chocz.
Idealna lokalizacja Domku Natalie przy ośrodku narciarskim umożliwia szeroki wybór opcji spędzenia przyjemnego urlopu w zimie i w lecie. Obiekt posiada 12 łóżek (dwa zupełnie oddzielne apartamenty  po 6 miejsc noclegowych z oddzielnym wejściem do apartamentów) Apartamenty są w pełni wyposażone: 2 kuchnie (osobno dla każdego apartamentu) , bezpłatne WiFi oraz dwa osobne salony które zapewniają wystarczającą ilość miejsca również dla rodzin z dziećmi. To idealny punkt wypadowy do wycieczek w Orawską Magurę, Małą Fatrę i Tatry Zachodnie. Nadaje się również dla amatorów jazdy na rowerze górskim po okolicy. A także do zwiedzania historycznych i kulturalnych zabytków.
    
SKI PARK Kubínska hoľa – zabawa dla całej rodziny! Od freeride poprzez trasy slalomowe, po przedszkole narciarskie.  Ośrodek narciarski Kubínska hoľa oferuje korzystne warunki dla wszystkich narciarzy.
    
Dużą zaletą Kubińskiej Holi jest południowa ekspozycja stoku i wyjątkowe położenie Orawskiej Magury która, który zapewnia piękny widok na całą Orawę, Niskie i Zachodnie Tatry, przeciwległe Góry Choczańskie, Mała i Wielką Fatrę. Codziennie dobrze utrzymane trasy narciarskie o łącznej długości 14 km, sprawiają, że ośrodek ten jest idealnym miejscem na niezapomniane wrażenia z jazdy na nartach, czy to dla pojedynczych narciarzy czy dla rodzin z dziećmi.


Serdecznie zapraszamy...


Domek Natalie oferuje Państwu komfortowe noclegi w Orawie . Gwarantujemy maksymalne zadowolenie.
Wróć do spisu treści